İlk olarak Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya kısa sürede yayılan koronavirüs salgını elbette seyahate çıkmak isteyenleri olumsuz yönde etkiledi. Şehirlerarası seyahatin bir süre yasaklandığı ülkemizde tatilciler genelde tekne turu gezilerini tercih etmeye başladı. Çünkü özel tekne tur programları kapsamında geniş sağlık önlemleri alınarak düzenlenen turlar sayesinde daha özgür ve güzel bir tatilin keyfi çıkarılabiliyor. Son zamanlarda ise İzmir tekne turu kapsamında Ali Kaptan’ın Cengom isimli teknesi rağbet görmeye başladı.

Salgın Döneminde Tekne Turu Avantajlı mı?

Aslında tekne turu her zaman avantajlı bir tur seçeneği olarak bilinir. Ege’nin en güzel sahillerinden yola çıkarak birçok adayı gezip görürken salgın korkusundan uzak bir şekilde yılın tüm stresini ortadan kaldırabilirsiniz. Genelde sakin bir tatil arayanların başvurduğu tekne turları artık salgından korunmak amacıyla seyahat etmek isteyenlerin de ilk tercihi haline gelmiştir. İzmir Urla’dan yola çıkacağınız ve her türlü özel günler için kiralayabileceğiniz teknelerde düşük fiyatlı seçenekler de ön planda. Zaten Ege’nin en güzel koylarına ulaşmak için genelde İzmir’den yola çıkan tatilciler artık tekne ile daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde gezmeye devam ediyor.

7 kişiye kadar özel tekne kiralama yapmak isteyenler daha fazla vakti kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir. Salgındaki belirsizlik devam ettiği için oteller yerine daha sakin bölgelerde konaklayanlar aynı şekilde denize açılmak için de uygun imkanları araştırıyor. Tam da bu noktada özel tekne turları akla geldiği için dilediğiniz rotaya istediğiniz gün ve saatte ulaşmanız mümkündür.

İzmir tekne turu avantajları konusunda da merak ettiğiniz tüm bilgiler için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Ali Kaptan özel olarak tüm ziyaretçilerini görmek istediği rotaya ulaştırırken tam güvenli donanım seçenekleri sayesinde sorunsuz bir tekne turunun kapılarını aralıyor. Bütçenize uygun tekne kiralamanın aslında yılın her mevsiminde geçerli olduğu bilinmelidir. Ancak sıcak yaz aylarında tatilcilerin vazgeçemediği tekne organizasyonlarında salgından korunmak çok daha önemli bir hale gelmiştir. Daha fazla beklemeden bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden iletişime geçerek rezervasyon yapabilirsiniz. Ege’nin uçsuz bucaksız maviliğinde özgürlüğe yolculuk aslında her insanın hayalini kurduğu tatil seçeneklerinden biridir.