Tekne turları şüphesiz yaz aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Tatilciler genelde hangi turlara katılması gerektiğine karar vermeden önce konforlu bir tekne turu için hangi mevsimde ne giymeli sorusunun yanıtları da aramaktadır. Elbette tekne turları sadece yaz mevsimine özel bir seçenek değildir. Her dönem muhteşem Ege manzarasında vakit geçirmek için tercih edeceğiniz bu aktivitelerde bay ve bayanlara kıyafet önerileri sunuyor olacağız.

Tekne Turları için Kıyafet Önerileri

Öncelikle tekne turlarında rahat hareket edebilmeniz için hafif kıyafetler tercih etmelisiniz. Yat turlarında sizi her zaman rahat ettirecek ve hava şartlarına da uygun kıyafetleri seçmenizi öneriyoruz. Aynı durumda rüzgara karşı sizi koruyacak seçimler yapmanız da önemli.

Tekne turunda şık görünmek isteyen bayanlar ince ve yüksek topukların yanı sıra dar ve uzun etekleri tercih etmemelidir. Ancak etek giymek isteyenler, rahatlığını bozmayacak uzunlukta giysiler tercih edebilir. Yine aynı şekilde sizi rahat ettirecek bir pantolon ve üst giyim kombini yaparak bu sürece dahil olabilirsiniz. Dilerseniz İzmir Çeşmealtı’nda bulunan firmamızı arayarak tura çıkacağınız günün hava koşullarını öğrenerek çok daha sağlıklı seçimler yapabilirsiniz.

Özel Organizasyonlar için Tekne Turları

Günümüzde pek çok farklı konsepti bir araya getiren tekne turlarındaki etkinliklere göre kıyafet seçimi önemli olacaktır. Bizler bu konuda aşağıdaki organizasyonlar için sizlere en güzel seçenekleri sunmaya devam ediyoruz;

  • Kına gecesi ve nişan merasimi için tekne turları
  • Yılbaşı tekne turu
  • Doğum günü partisi için tekne turu
  • Düğün organizasyonu için tekne turu
  • Toplantı ve iş yemekleri için tekne turları
  • Şehir gezisi için turlar
  • Özel firmalar için tur organizasyonları
  • Yüzme ve dalış seçenekleri bulunan tekne turu

İzmir Çeşmealtı’da bulunan tekne tur organizasyon firmamız tamamen size özel seçenekler sunmaya devam ediyor. İzmir tekne turu yapmak isteyenler Urla çıkışlı olan firmamızla günün her saatinde iletişime geçebilir. Hijyenik bir deniz keyfi yaşamak isteyenlere özel imkanlar sunarken aynı zamanda internet müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Web sitemizde yer alan irtibat numaramız ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden hızlıca irtibat kurmanız yeterlidir.