Tekne turuyla masmavi denizlere açılmak isteyenler çoğu zaman günlük tekne turu mu yoksa özel tekne turu mu tercih etmeli sorusuyla baş başa kalmaktadır. Elbette bu sorunun yanıtı tamamen ihtiyaçlarınıza göre değişebilir. Örneğin İzmir’de Ali Kaptan’ın Cengom teknesiyle hem özel tekne turu hem de günlük tekne turu programına katılabiliyorsunuz. Özel günler için genelde doğum günü, evlilik, yıl dönümleri, nişan ve daha pek çok program kapsamında da en uygun fiyatlarla tekne turunu tercih edebilirsiniz.

İzmir’de Ekonomik Tekne Turu Programları

Teknemiz Urla’dan demir almakta ve siz değerli ziyaretçilerimizi Ege’nin en güzel koylarına ulaştırmaktadır. Öncelikle günlük turlarda ulaşılması gereken rotalar önceden bellidir. Bu programın dışına çıkmadan öğle yemeği ve mola saatleri de tekne turundan önce müşterilerle paylaşılır. Ancak özel olarak gezmek istediğiniz ada veya koylar var ise bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Bu durumda özel tekne tur programlarının daha mantıklı olacağını söylemekte yarar var. Ek olarak özel tekne kiralama hizmetinden yararlanırken tura çıkacağınız saati de belirleme şansınız her zaman vardır.

Günlük tekne turunda standart geziler düzenlenir. Belirtildiği üzere öğün saati, ziyaret edilecek koylar, adalar ve mola yerleri bellidir. Günlük turlar da elbette çok eğlencelidir ancak özel tekne turları da bir o kadar kapsamlıdır. Birbirinden farklı menüler, kişiye özel ada ve koy ziyaretleri ile beraber daha önce karşılaşmadığınız bir maceraya atılabilirsiniz.

Genelde bizimle iletişime geçenler balık avına merak salan, sakin bir tatil programı tercih eden ve özel günler için tekne kiralayan kişilerdir. Tur başına günlük 500 TL gibi uygun bir fiyatla en çok 8 kişiye kadar özel tekne turu hizmeti sunarken yemeksiz bir gezi programını sunduğumuzu söylemekte yarar var. Daha çok butik bir tekne kiralamak isteyenler günün her saatinde Ali Kaptan’ın Cengom teknesiyle muhteşem bir deneyim için bizi aramaya devam etmektedir. Üstelik İzmir’in Urla ilçesinin Çeşmealtı beldesinden yola çıkarak istediğiniz her noktaya ulaştırmaya devam ediyoruz.

Özel Tekne Turunun Avantajları

Özel tekne turları adından da anlaşılacağı üzere kişiye özel seçeneklerle sunulmaktadır. Son zamanların en güzel Ege Denizi turuna ev sahipliği yapan Ali Kaptan, bölgede çokça tanınmış ve tercih edilmeye başlanmıştır. İzmir bölgesi zaten yılın her mevsiminde yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Bu kapsamda tekne ile Ege’nin sonsuz maviliğine açılmak isteyenler daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçebilir.

Türk turistler özel tekne kiralama hizmeti alırken elbette fiyatlar hakkında detaylı bilgiler talep eder. Bu konuda her zaman ekonomik fiyatlarla İzmir tekne kiralama hizmeti sunarken günübirlik turlardan yararlanma imkanı sunmaya devam ediyoruz. Aslında İzmir tekne turu sayesinde misafirlerimiz daha önce hiç görmediği adaları, koyları ve Ege’nin özgür sularına şahitlik ediyor. Bu yüzden Urla çıkışlı turlarımızla tanışmanızı öneriyoruz.

Günübirlik Tekne Turları ve Avantajları

Günübirlik yani günlük tekne turlarında sabit seçenekler söz konusudur. Urla’dan çıkış ve geri dönüş saatleri belirlenmiştir. Ayrıca ziyaret edilecek yerler de önceden belirlendiği için sabit bir şekilde seyahate çıkılmaktadır. O halde günlük tekne turu mu programı mı yoksa özel tekne programı mı sorusunun yanıtını bireysel olarak vermeniz gerekiyor. Ancak bize soracak olursanız özel tekne turu programı her zaman daha güzeldir. Diğer misafirlere göre hareket etmeden tamamen size özel tur programı oluştururken ekstra seyahat talepleriniz de yerine getiriliyor. Daha fazla vakit kaybetmeden İzmir’de yaşayanlar ya da bölgeye seyahat amaçlı gelecek olanlar mutlaka bizimle iletişime geçmelidir.